Fotoselli Solar Sistemi - TIW Enerji

Fotoselli Solar Sistemi

TIW ENERJİ ÜRETİM & TASARRUF SİSTEMLERİ

Fotoselli Solar Sistemi

ÇEVRECİ TEK MALİYETLİ DOĞAL VE KUSURSUZ ÜRÜNLER

Kendi üzerindeki güneş panelleri sayesinde gün içerisinde elektrik üretir, üretilen Enerjiyi bataryalarında depolar. Akşam hava karardığında sistem otomatik olarak devreye girer ve lambası çalışır. Bütün solar sistem aydınlatmaları hareket sensörlüdür boş ve hareketsiz zamanlarda kendilerini koruma moduna alırlar ve yeterli ışık akısı sağlarlar. Şebeke elektriğine, alt yapıya, kablolamaya ihtiyaç duyulmaz ve artı maliyet getirmez.

Güneş Enerjisi ile çalışan Sokak Armatürleri. TAK-KULLAN MODEL: Alt yapı enerji kablolaması gerektirmez.

TAK KULLAN MODEL

Konut, yol, park, bahçe, sokak vs. Aydınlatılması gereken her yerde kullanılabilir. Her türlü Dış mekan için tasarlanmışlardır. Su geçirmezdir Enerji tasarrufu için tasarlanmış kaliteli üründür. Sokak lambaları genellikle park ve bahçelerde, sokaklarda caddelerde kullanılan bir aydınlatma ürünüdür.


Bütün Solar Aydınlatma Ürünlerimiz Portatiftir istenilen yere kolayca taşınabilir. Gündüz depoladığı enerjiyi, tüm gece boyunca kullanır.
Elektrik şebekesinden uzak Alanlar ve elektrik kesintisinin yaşandığı durumlarda, bağ evleri, bahçeli evlerde, apartmanlarda, fabrikalarda, okullarda, hastanelerde, Belediyelerin park ve bahçelerinde, sosyal tesislerde, Açıkhava kır bahçelerinde ve genel olarak çevre aydınlatmalarında, karavanlarda, dağ’da, sahilde aydınlatma ihtiyacı olan her yerde kullanılabilir.


Şık estetik, görsel Dizaynları ve görünümleriyle göze de hitap eder. Her türlü tabiat ortamına dayanıklıdır. Uzun yıllar, aydınlatmasından ödün vermeden çalışmasını sürdürür.

Fotoselli Solar sistemi

 

Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Ferruh Kocabaş
  Ferruh Kocabaş
  Merhaba,
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?