Güç Kontrol ve Filtre Sistemi - TIW Enerji

Güç Kontrol ve Filtre Sistemi

TIW ENERJİ

Güç Kontrol ve Filtre Sistemi

%100 Yerli üretim ile Güç Kontrol Sistemleri aktif elektrik üreten her yerde ve cihazlarda koruma sağlar. Ayrıca, enerjide tasarruf sağlamaktadır.

Nasıl mı? Ev veya işyeri içerisindeki MONOFAZE veya TRIFAZE OLARAK SİZE UYGUN CİHAZI kompazasyon olmayan yerlerde sigorta dağıtım kutusundaki elektrik faz veya fazların üzerlerine bağlayıp enerji geçişini sağlamak ve cihazlarınıza elektriği göndermektir.

Sistem: Cos.fi ve harmonik dalgalanma ve frekans düzenleyici, ayrıca motorlu cihazların kalkış gücünü kontrol ederik evinizde ve işyerinizdeki kullanılan tüm elektrikli cihazların sağlıklı çalışmasını sağlar. TIW Güç Kontrol ve Filtre Sistemi ile Aktif Enerji kontrol edildiğinde elektrik giderlerinizden tasarruf sağlanmaktadır. 2 yıl garanti ile 15-20 yıl kullanım süresi vardır. Bu nedenle aktif enerji kontrol edildiğinden elektrik giderlenizden tasarruf sağlanmaktadır.

TIW Enerji Güç Kontrol ve Filtre Sisteminin Özellikleri

 • Tamamen Micro-chip tekniği ile aktif enerjide güç kontrol ve tasarruf sistemleridir. Yani şu an günümüzde kullanılan kompazasyon sistemlerinin tamamen elektronik Micro-chip yazılım işlemcili daha çok verimli bakım istemeyen TIW enerji güç kontrol sistemlerdir.

 

 • Ev, ofis, dükkan, butik tipi mağazalar marketler orta ve yüksek ölçekli işletmeler fabrikalar olmak üzere elektrik abonesi olan her yerde Kompazasyon olsun veya olmasın rahatlıkla kullanılır.

 

 • KÜÇÜK ve ORTA ÖLÇEKLİ YERLERDE Buzdolabı, klima, çamaşır ve bulaşık makinası, rezitif yüklerde aydınlatma, televizyon v.b. gibi trafo ve motor içeren elektrikli cihazların manyetik kayıplardan oluşan fazla tüketilen elektrikte kontrol altına alınmış olmaktadır. Her türlü hatlarınızı rahatlatarak TIW ihtiyaç kadar olan elektrik kullanılmasını sağlar buna görede kw değerleriniz düşer faturanız maddi olarak azaltır.
 • Özel bakım gerektirmez.

 

 • Portatif, kompakt ve dekoratif bir üründür.

 

 • Monofaze ve trifaze olarak üretilmektedir. TIW Enerji Güç Kontrol ve Tasarruf Sistemleri azami 1 yıl da kendini amorti eder bakım istemez kompazasyonlar gibi masraf çıkarmaz uzun ömürlü sistemlerdir.

Güç Kontrol Sistemi

 

Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Ferruh Kocabaş
  Ferruh Kocabaş
  Merhaba,
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?